דבר מנהל הבית

חברי בית יקרים,

אנו בפתחה של שנה חדשה. כמו בכל שנה, צוות בית הלוחם מכין עבורכם הרבה מאד תכניות ופעילויות של חוגים, סדנאות, מופעים והצגות. כל שנותר לכם לעשות זה להגיע להשתתף וליהנות.

ציינו את שבוע ההוקרה לנכי צה"ל בהרבה מאד פעילויות. ארחנו מאות תלמידים מכל הארץ להרצאות של נכי צה"ל ולהתנסות במשחק כדור סל על כסאות גלגלים. שמענו את הרצאתו של האלוף במיל אליעזר שקדי, יו"ר אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל, קיימנו מסע רכיבת אופניים בסימן הזדהות אזרחי המדינה עם נכי צה"ל, במסע השתתפו מאות רוכבי אופנים מבתי הלוחם ורוכבים מכל הארץ. להקת המחול על כסאות גלגלים ושחקני הכדורסל על כסאות גלגלים, פגשו תלמידי תיכון מדימונה. בית הלוחם בניצוחה של אושרית בן שושן, היה שותף לארגון אירוע יום הוקרה מרגש ביותר של העיר דימונה עבור נכי
צה"ל.

חגגנו את חג החנוכה בהפנינג גדול לילדים במתחם ה"לונדע" וכן את פתיחת שנת 2018 נציין בהופעה של ישראל קטורזה לחברי הבית הבוגרים. באירועים הללו צפויים להשתתף רבים מחברי הבית.

בשנת הפעילות הנוכחית, מתקיימים בבית הלוחם הרבה מאד פעילויות חדשות ומיוחדות הן באגף התרבות והן באגף הספורט, חשוב מאד שתתעדכנו במחלקת חברים על מנת שלא תפספסו .
האגף הטיפולי שלנו שובר שיאים, מדי חודש מצטרפים מטופלים חדשים. צוות האגף הטיפולי שמעניק טיפולי פיזיותרפיה והידרותרפיה למאות נכי צה"ל בדרום הינו צוות מסור ומקצועי שזוכה לשבחים רבים מצד המטופלים.

באגף האחזקה הצוות המסור שלנו ממשיך להחזיק ולטפל בבית שלנו ברמה הגבוהה ביותר.
כאמור יש לנו הרבה מאד פעילויות ותכניות עבורכם חברי הבית שלנו
אני וצוות בית הלוחם מחכים לראותכם באים ונהנים

שלכם,
גילי מולכו
מנהל בית הלוחם