דבר מנהל הבית

חברי בית יקרים,

בימים אלה אנו חוגגים 70 שנה למדינת ישראל.
מעמד מרגש בשביל כולנו לראות את התפתחותה של מדינת ישראל ב 70- השנים האחרונות במגוון גדול של תחומים - טכנולוגיה ומדע, ביטחון, תרבות ובכלל. חשוב לזכור ולהזכיר, כי לא היינו יכולים להגיע להתפתחות זו, ללא צבא ההגנה לישראל וכלל כוחות הביטחון. עמידתם האיתנה של כוחות הביטחון, בפני האתגרים והאויבים הצרים עלינו לא אחת, הם המאפשרים לאנשים להמשיך בשגרת חייהם ואנו מוקירים להם תודה על מסירותם.

בבית הלוחם באר שבע, ציינו בטקס מרגש ומכובד, את נפילתם של חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, היה לנו הכבוד לארח את היוצר עידן רפאל חביב אשר הפליא בשירתו. חובתנו כעם לזכור את הנופלים ולהוקיר תודה על מסירות הנפש - זוהי המורשת שלהם אותה אנו מצווים להמשיך. לכם חברי בית יקרים, פצועי מערכות ישראל, שלוחה תודה מכלל החברה הישראלית, אתם נושאים בגבורה את דגל עצמאותה של המדינה ועל כך תודותינו.

פנינו לקיץ ולאירועים המגוונים והמהנים שבית הלוחם באר שבע מארגן עבורכם. כדאי מאוד להתעדכן וליהנות משלל הסדנאות, טיולים וחוגי קיץ שבית הלוחם מתכנן עבורכם. בקרוב יתקיים טורניר טניס בין לאומי, במסגרתו נארח ספורטאים ממספר מדינות - אתם מוזמנים להגיע לעודד ולקבל השראה מהיכולות המרשימות של השחקנים.

נשמח באם תסייעו לנו לפתוח את הבית ואפשרויותיו בפני נכי צה"ל נוספים, אשר טרם פקדו את הבית
היפה שלנו.

אסיים בברכת אחדות לכל הקבוצות והמגזרים השונים הקיימים בעם, שנדע ללכת תמיד זה לצד זה
ויחד - נתעצם ונוסיף להתפתח.
קיץ נעים ובטוח.

שלכם,
גילי מולכו
מנהל בית הלוחם