בית הלוחם באר שבע
  I   קצת עלינו  I   טיפולים  I   אגף חברה ותרבות  I   אגף ספורט  I   פורום צעירים  I   שעות פעילות  I   לוח אירועים  I   טלפונים  I   מפת הגעה  I  

    לוח הודעותיומן אירועים       מצטרפים לחברים בפייסבוק

אלבומי תמונות         ארכיון וידאו

    כללי
   דבר מנהל הבית
   הנהלת בית הלוחם
   יעדיים מרכזיים
   מסעדה ושירותי נוחות
   מחלקת חברים
   אגף אחזקה
   ספר טלפונים

חוברת החוגים         עיתון בית הלוחם
אגף תרבות
סרט  I  שבת תרבות  I  ילדים  I  חוגים  I  גימלאון
אירועים מרכזיים
חדשות בית הלוחם
6 April 2014
לראשונה: טורניר טניס בכיסאות גלגלים בב"ש
כ-40 ספורטאים השתתפו בטורניר טניס בינלאומי בכיסאות גלגלים שארגן בית הלוחם באר שבע. מאיר אלפסי, מנהל אגף הספורט בבית הלוחם: "אני סמוך ובטוח שניפגש שוב בשנה הבאה בטורניר הבינלאומי השני"
קרא עוד >>>
3 April 2014
באר שבע רוקדת: הכנס הארצי למחול על כסאות גלגלים
בית הלוחם בבאר שבע אירח ברביעי האחרון את הכנס הארצי למחול על כסאות גלגלים. 100 הרקדנים, מחציתם נכים על כיסאות גלגלים, הפכו את האירוע, שהתקיים זו השנה השנייה ברציפות, להצלחה כבירה ולתחילתה של מסורת מפוארת. מלבד הרקדנים מבתי הלוחם באר שבע , תל אביב וחיפה ואורחים מראשון לציון, הוזמנו לאירוע חברי בית הלוחם וקרובי משפחה של כלל הרקדנים- סך הכול כ- 300 איש.
קרא עוד >>>
13 March 2014
לא ווימבלדון, זה טורניר באר-שבע הבינלאומי
מי שראה את חניית מרכז הטניס בבאר-שבע מלאה עד אפס מקום היום אחר-הצהריים (שלישי), מבין שיש בעיר טורניר בינלאומי. מי שנכנס פנימה והסתכל על סוכת המארגנים ושלל הדגלים, מבין שיש בעיר טורניר בינלאומי. ומי שהביט למעלה לשמים וראה את הקשת המרהיבה שהפציעה מבעד לעננים, מבין, נכון, יש בעיר טורניר בינלאומי.
קרא עוד >>>
11 March 2014
שלוש טורקיות, רומני וגם כמה ישראלים בכירים
לראשונה תארח השבוע באר-שבע טורניר טניס בינלאומי לנכים על כיסאות גלגלים. כל מה שצריך לדעת לקראת האירוע. המארגנים מקווים שהגשם שאמור על-פי התחזית להתחדש מחר, מועד תחילת התחרות, לא ישבש את לוחות הזמנים המתוכננים.
קרא עוד >>>
1 March 2014
בית הלוחם אלופה!!!
ליגת טניס השולחן הגיעה לשלביה הקריטיים- הערב התקיימו משחקי חצי הגמר ומשחקי גמר גביע הליגה ואלה היו משחקים מותחים במיוחד!!
קרא עוד >>>
28 February 2014
190 משתתפים באליפות הורדת ידיים בדימונה
הנה דרך מקורית ומיוחדת לפתח ענף ספורט בנגב: אליפות הדרום הפתוחה בהורדת ידיים נערכה שלשום (שלישי) בשנה שלישית ברציפות בדימונה בהשתתפות כ-190 ספורטאים מכל רחבי הארץ. בין המנצחים בלטה מירה וקנין מבית הלוחם באר-שבע בקטגוריית נשים 60 ק"ג.
קרא עוד >>>
25 February 2014
עוד היסטוריה ספורטיבית! קבוצת הטניס שולחן שלנו זכתה בגביע הליגה!
לאחר משחק מותח, שארך כ- שעתיים! גברו מיכאל סגל, זוריק מנשה ויפים גורביץ על האלופה וישי. עכשיו נותר לחברה שלנו לזכות בדאבל- גם באליפות הליגה!
קרא עוד >>>
30 January 2014
סוף עונת הביליארד
השבוע התקיים המחזור ה- 10 מתוך 11 מחזורים בסך הכל בליגת הביליארד. בשבועיים הקרובים יתקיימו משחקי ההשלמה ולאחר מכן הליגה תתחלק לבית א' ובית ב'. שלומי קמחי, ראש קבוצת ברום ב' האלופה מהעונה הקודמת משוכנע שגם העונה הם ינצחו: "אנחנו משחקים 8 שנים ותמיד אנחנו מקום 1!".
קרא עוד >>>
19 January 2014
תחרות פתיחת עונת השחייה יצאה לדרך
בריכת השחייה בבית הלוחם בבאר שבע לא ראתה כל כך הרבה שחיינים בבת אחת מאז ימי הקיץ החמים. ביום רביעי היא התמלאה בכ- 100 שחיינים ושחייניות! על שיתוף הפעולה עם בית הלוחם מספר מאיר אלפסי, מנהל אגף הספורט בבית הלוחם: "אנחנו ממצבים את עצמנו כמקום ספורטיבי. מתבקשים לסייע לליגה ועושים זאת בשמחה".
קרא עוד >>>
15 January 2014
עוד ערב תחרותי בטניס שולחן
הסיבוב ה- 2 במחזור ה- 2: מי מאכזב, מי מרוצה ומי שמח למרות ערב של הפסדים. אלי סיסו מקבוצת בית הלוחם 2 (הליגה הארצית) שנשאר להתאמן לאחר המשחק. מעיד על עצמו שההתחלה לא הייתה אופטימית, או כדבריו: "לא ידעתי להחזיק מטקה והיום אני משחק בכיף".
קרא עוד >>>
14 January 2014
ברכות לשני רצי נבחרת בית הלוחם, אבנר כהן ואמנון יוסף על השתתפותם המכובדת במרתון טבריה
ברכות לשני רצי נבחרת בית הלוחם, אבנר כהן ואמנון יוסף על השתתפותם המכובדת במרתון טבריה, שנערך ביום שישי האחרון השניים רצו את המרתון במלואו 42 ק"מ !!!! אמנון זכה במקום ה- 22 לשכבת גילו ואבנר כהן במקום ה- 13
קרא עוד >>>
1 January 2014
הספורטיאדה ה- 33 בטבריה לבאולינג וביליארד
בחודש 12/2013 התקיימה הספורטיאדה ה- 33 בטבריה. הענפים אשר התמודדו בה היו הבאולינג והביליארד. ביום הרביעי לטורניר התקיימו משחקי חצאי הגמר והגמר. בדרג השני באר שבע יכולה להיות גאה - כל 4 המקומות הראשונים נתפסו ע"י קבוצות באר שבעיות: 1. קופלוק- רמת חובב 2. בית הלוחם ב"ש 3. חשמל ב"ש 4. ברום ב'
קרא עוד >>>
אגף ספורט
התעמלות  I  שחייה  I  ביליארד  I  קבוצות   I  חוגים
אירועים מרכזיים

המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו מעת לעת. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע החברים בלבד על הנעשה בארגון נכי צה"ל ובמוסדותיו, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר. בנוסף, יש לוודא מועדים ואירועים ישירות מול הגוף המארגן. לקבלת מידע מלא מטעם הארגון יש לפנות למשרדי מוסדות הארגון או מחוזותיו, לפי הענין.