בית הלוחם באר שבע
  I   קצת עלינו  I   טיפולים  I   אגף חברה ותרבות  I   ספריית בית הלוחם  I   אגף ספורט  I   פורום צעירים  I   שעות פעילות  I   לוח אירועים  I   טלפונים  I   מפת הגעה  I  

    לוח הודעותיומן אירועים       מצטרפים לחברים בפייסבוק

אלבומי תמונות         ארכיון וידאו

    כללי
   דבר מנהל הבית
   הנהלת בית הלוחם
   יעדיים מרכזיים
   מסעדה ושירותי נוחות
   מחלקת חברים
   אגף אחזקה
   ספר טלפונים

חוברת החוגים         ביטאון "בלב העניין"
אגף תרבות
סרט  I  שבת תרבות  I  ילדים  I  חוגים  I  גימלאון
אירועים מרכזיים
חדשות בית הלוחם
23 March 2015
הקשר שלנו עם הקהילה
למרות השביתה, שעליה הכריזה מועצת התלמידים, בחרו תלמידי כיתה י' 5 מבי"ס רבין להגיע בתאריך 14/01/15 לפעילות "דיאלוג מתגלגל" בבית הלוחם באר שבע, ביוזמתם של אילן שי, מחנך הכיתה ואפרת בשירי קורן, הרכזת לחינוך חברתי. גילי מולכו, מנהל בית הלוחם, קיבל את פניהם....
קרא עוד >>>
19 January 2015
תחרות פתיחת השנה!!!
בבוקר יום שישי האחרון התקיים מרוץ פתיחת השנה בקטגוריות 5 ק"מ ו- 10 ק"מ. בתחרות השתתפו 42 רצים שמתוכן היו 10 נשים. לא היה אחד שלא התרגש במרוץ הריצה הראשון של הליגה. כולם שמחו לראות איך הענף החדש בליגה פותח רשמית את העונה בתחרות מאורגנת ומקצועית בפארק נחל באר שבע בהפקת ישראל הנגבי.
קרא עוד >>>
16 January 2015
ספורטיאדת 2015 של ליגות הביליארד והבאולינג
בשבוע שעבר התקיימה הספורטיאדה של ליגות הביליארד והבאולינג בצפון. בביליארד החלוקה היא ל- 2 בתים עיקריים שמתחלקים לעוד 2 בתים. מבאר שבע יצאו 11 קבוצות ובסך הכול השתתפו 20 קבוצות מכל הארץ. שי יאיר מקבוצת בית הלוחם שזכה במקום השלישי ביחידים ובזוגות בבית ב', שמח על ההישג אך יש לו תחושת פספוס: "לדעתי יכולנו לקחת מקום ראשון בבית א' וגם באופן אישי ביחידים.
קרא עוד >>>
29 December 2014
המגזין הבינלאומי לאדריכלות ועיצוב קבע: בית הלוחם ב"ש אחד משבעת המבנים המופלאים בישראל
ירחון העיצוב הבינלאומי החשוב "Wallpaper" הציב את ישראל במרכז המהדורה המסכמת של 2014 , ופותח צוהר לסודות העיצוב הישראלי במגוון תחומים. במסגרת מוסף מיוחד, מתמקד המגזין בהיבטים שונים של היצירה הישראלית, בתחומי העיצוב, האדריכלות, האופנה ועוד.
קרא עוד >>>
28 August 2014
מנהל בית הלוחם ב"ש , גילי מולכו התראיין לרדיו דרום וסיפר על שיגרת הבית בצל הלחימה
מנהל בית הלוחם באר שבע, גילי מולכו התראיין הבוקר (28/07/2014) לרדיו דרום . מולכו סיפר על הנעשה בימים מתוחים אלה בבית הלוחם, על הצורך בשמירה על שיגרת הפעילויות ככל הניתן ועל הביקורים המרגשים והמחזקים שקיימו נכי צה"ל אצל הפצועים בבית החולים סורקה.
קרא עוד >>>
אגף ספורט
התעמלות  I  שחייה  I  ביליארד  I  קבוצות   I  חוגים
אירועים מרכזיים

המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו מעת לעת. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע החברים בלבד על הנעשה בארגון נכי צה"ל ובמוסדותיו, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר. בנוסף, יש לוודא מועדים ואירועים ישירות מול הגוף המארגן. לקבלת מידע מלא מטעם הארגון יש לפנות למשרדי מוסדות הארגון או מחוזותיו, לפי הענין.