בית הלוחם באר שבע
  I   קצת עלינו  I   טיפולים  I   אגף חברה ותרבות  I   ספריית בית הלוחם  I   אגף ספורט  I   פורום צעירים  I   שעות פעילות  I   לוח אירועים  I   טלפונים  I   מפת הגעה  I  

    לוח הודעותיומן אירועים       מצטרפים לחברים בפייסבוק

אלבומי תמונות         ארכיון וידאו

    כללי
   דבר מנהל הבית
   הנהלת בית הלוחם
   יעדיים מרכזיים
   מסעדה ושירותי נוחות
   מחלקת חברים
   אגף אחזקה
   ספר טלפונים

חוברת החוגים         ביטאון "בלב העניין"
אגף תרבות
סרט  I  שבת תרבות  I  ילדים  I  חוגים  I  גימלאון
אירועים מרכזיים
חדשות בית הלוחם
19 January 2015
תחרות פתיחת השנה!!!
בבוקר יום שישי האחרון התקיים מרוץ פתיחת השנה בקטגוריות 5 ק"מ ו- 10 ק"מ. בתחרות השתתפו 42 רצים שמתוכן היו 10 נשים. לא היה אחד שלא התרגש במרוץ הריצה הראשון של הליגה. כולם שמחו לראות איך הענף החדש בליגה פותח רשמית את העונה בתחרות מאורגנת ומקצועית בפארק נחל באר שבע בהפקת ישראל הנגבי.
קרא עוד >>>
16 January 2015
ספורטיאדת 2015 של ליגות הביליארד והבאולינג
בשבוע שעבר התקיימה הספורטיאדה של ליגות הביליארד והבאולינג בצפון. בביליארד החלוקה היא ל- 2 בתים עיקריים שמתחלקים לעוד 2 בתים. מבאר שבע יצאו 11 קבוצות ובסך הכול השתתפו 20 קבוצות מכל הארץ. שי יאיר מקבוצת בית הלוחם שזכה במקום השלישי ביחידים ובזוגות בבית ב', שמח על ההישג אך יש לו תחושת פספוס: "לדעתי יכולנו לקחת מקום ראשון בבית א' וגם באופן אישי ביחידים.
קרא עוד >>>
29 December 2014
המגזין הבינלאומי לאדריכלות ועיצוב קבע: בית הלוחם ב"ש אחד משבעת המבנים המופלאים בישראל
ירחון העיצוב הבינלאומי החשוב "Wallpaper" הציב את ישראל במרכז המהדורה המסכמת של 2014 , ופותח צוהר לסודות העיצוב הישראלי במגוון תחומים. במסגרת מוסף מיוחד, מתמקד המגזין בהיבטים שונים של היצירה הישראלית, בתחומי העיצוב, האדריכלות, האופנה ועוד.
קרא עוד >>>
28 August 2014
מנהל בית הלוחם ב"ש , גילי מולכו התראיין לרדיו דרום וסיפר על שיגרת הבית בצל הלחימה
מנהל בית הלוחם באר שבע, גילי מולכו התראיין הבוקר (28/07/2014) לרדיו דרום . מולכו סיפר על הנעשה בימים מתוחים אלה בבית הלוחם, על הצורך בשמירה על שיגרת הפעילויות ככל הניתן ועל הביקורים המרגשים והמחזקים שקיימו נכי צה"ל אצל הפצועים בבית החולים סורקה.
קרא עוד >>>
30 July 2014
מלווים מקרוב את פצועי המלחמה המאושפזים בבית החולים סורוקה
ראש עיריית ב"ש רוביק דנילוביץ וגילי מולכו מנהל בית הלוחם באר שבע ליוו אתמול (29.07.2014 ) את האלוף במיל' יואב גלנט, יו"ר אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל, בביקורו בבית החולים סורוקה כדי לפגוש פצועים. השלושה סיירו יחד עם ד"ר כרמי שהיה רופא בפיקוד דרום בתקופתו של גלנט.
קרא עוד >>>
19 June 2014
הסדרי נגישות בבית הלוחם באר שבע
לנוחיותכם, מצ"ב הסדרי נגישות הקיימים בבית הלוחם באר שבע. אנו מעוניינים שכל חבר עם מוגבלות יזכה לקבל שירות נגיש, שוויוני, מכובד, בטיחותי ועצמאי.
קרא עוד >>>
3 June 2014
מלגות הצטיינות לארבעה מספורטאי בית הלוחם באר שבע בטקס המסורתי שנערך השבוע
ביום שני 2.6.2014 התקיים הטקס המסורתי, ובו ניתנו מלגות לספורטאי בתי הלוחם המצטיינים. השנה, נבחרו מבית הלוחם באר שבע ארבעה ספורטאים מענפים שונים, שהצטיינו ובלטו לאורך כל שנת הפעילות 2012/2013
קרא עוד >>>
1 May 2014
קבוצת הכדורסל של בית הלוחם עלתה ליגה
קבוצת הכדורסל בכיסאות גלגלים של בית הלוחם באר שבע עלתה בסיום העונה הנוכחית לליגה לאומית א'. את צלחת האליפות זכה להניף שחקנה הוותיק של הקבוצה, איציק טדגי
קרא עוד >>>
6 April 2014
לראשונה: טורניר טניס בכיסאות גלגלים בב"ש
כ-40 ספורטאים השתתפו בטורניר טניס בינלאומי בכיסאות גלגלים שארגן בית הלוחם באר שבע. מאיר אלפסי, מנהל אגף הספורט בבית הלוחם: "אני סמוך ובטוח שניפגש שוב בשנה הבאה בטורניר הבינלאומי השני"
קרא עוד >>>
3 April 2014
באר שבע רוקדת: הכנס הארצי למחול על כסאות גלגלים
בית הלוחם בבאר שבע אירח ברביעי האחרון את הכנס הארצי למחול על כסאות גלגלים. 100 הרקדנים, מחציתם נכים על כיסאות גלגלים, הפכו את האירוע, שהתקיים זו השנה השנייה ברציפות, להצלחה כבירה ולתחילתה של מסורת מפוארת. מלבד הרקדנים מבתי הלוחם באר שבע , תל אביב וחיפה ואורחים מראשון לציון, הוזמנו לאירוע חברי בית הלוחם וקרובי משפחה של כלל הרקדנים- סך הכול כ- 300 איש.
קרא עוד >>>
אגף ספורט
התעמלות  I  שחייה  I  ביליארד  I  קבוצות   I  חוגים
אירועים מרכזיים

המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו מעת לעת. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע החברים בלבד על הנעשה בארגון נכי צה"ל ובמוסדותיו, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר. בנוסף, יש לוודא מועדים ואירועים ישירות מול הגוף המארגן. לקבלת מידע מלא מטעם הארגון יש לפנות למשרדי מוסדות הארגון או מחוזותיו, לפי הענין.