אי שם על הגבעה בעיר הבירה (של הנגב )

שנה גודל טקסט : א א א

נכתב ע"י :מאת: מאיה לבקוביץ - ספורט הנגב        תאריך : 7/2/2017

באולם אולפנת אמי"ת אי שם על הגבעה נמשכת שיגרת הפעילות של ענף טניס השולחן. שחקני הענף נמצאים בעיצומו של הסבב השני שיסתיים כמובן עם הקבוצות המנצחות בגביעים.

לעת עתה המצלמה סיירה בין השולחנות ולכדה מספר משחקים מעניינים שהתקיימו בין הקבוצות ברום, ים המלח, קמ"ג, אקרשטיין וקבוצות של בית הלוחם.
אלכס רכז הליגה הפנה את תשומת הלב למשחקים בין קמ"ג לבין בית הלוחם : "קמ"ג היא קבוצה שהשתפרה מאוד, בעבר שחקני בית הלוחם היו מכריעים אותם בזמן קצר יחסית, אבל אנחנו רואים כאן משחקים מהירים ותוקפנים בנוסף ליכולת שלהם להחזיק את הכדור".

בעוד יפים גורביץ מבית הלוחם א' שיחק, צפו בו מהצד חברי קבוצתו מוטי ומיכאל. גם הם ראו את השיפור הניכר של חברי קמ"ג. מיכאל הכין עצמו והסביר: "אם יפים יפסיד אני אעלה למשחק המכריע".

בינתיים נכנס לאולם הספורט ניר פינקלשטיין המוכר יותר כרכז ענף האופניים. הפעם, השאיר ניר את סנדלי הרכיבה בבית ועבר לנעלי ספורט כאחד משחקני קבוצת ים המלח. הוא לחץ את ידו של מוטי שמסתבר שהיה מאמנו דאז בליגת הנוער 'הפועל ערד'.

על אף סגירת המעגל החמימה ניר הצהיר כי במקרה הנוכחי התלמיד אינו עלה על מורו, הוא מסביר: "כשאני משחק מול מוטי (מבית הלוחם) הוא שוחט אותי לא עושה לי הנחות. באופן כללי קבוצת ים המלח היא לא מהקודקודים, אנחנו ממוקמים במרכז התחתון של הטבלה בליגה הארצית, לצערי אנחנו לא מתאמנים ופעם בשבוע לא מספיקה כדי להגיע להישגיים. אבל אנחנו באים לתת את המקסימום בשביל לנצח".

ראוי לציין בהזדמנות זו שחקן של ברום שגם אחרי שאלכס הודיע לו שיפסיק את המשחק ויעבור להתחרות מול ניר, הוא היה נחוש לסיים את המשחק שהתחיל בו. מבסוט אמר דני בלנרו, מנהל התחרויות של הענף "את רואה משחקים פה עם התלהבות ועם אנרגיות".

האנרגיה מגיעה לא רק מהכיוון של השחקנים על השולחן אלא גם של חבריהם לקבוצה שמעודדים אותם מהצד, ואכן בהתפתחות הצפויה עלה מיכאל לשחק מול יחיאל הג'ינג'י של קמ"ג שלא וויתר ונלחם על כל כדור. "זאת סנסציה" הכריז אלכס בתום הניצחון של קמ"ג. "בשביל משחקים כאלה שווה לבוא אחרי יום עבודה מפרך".