"גיבור כארי" - נפרדים בכאב מחבר הבית אריה רוזנפלד ז"ל

שנה גודל טקסט : א א א

נכתב ע"י :קרן נהון, מנהלת מחלקת חברים        תאריך : 13/3/2017

לפני כחודש נפרדנו בצער רב מחבר הבית אריה רוזנפלד ז"ל, נכה צה"ל כ 37- שנים, קטוע רגל, אשר סבל מבעיות רפואיות רבות. אריה היה תושב העיר באר שבע נשוי ללבנה שתבדל לחיים ארוכים, אב לארבעה ילדים וסב לארבעה נכדים.
את פציעתו הקשה, אריה ספג לאחר שנים רבות ששירת בצבא קבע, ועל ההתמודדות היומיומית והקשה סיפר ושיתף בכל הזדמנות.

אריה היה שותף פעיל עוד בטרם פתיחת בית הלוחם באר שבע, עסק בגיוס תרומות ושיווק בית הלוחם בקרב הנכים בארץ והתורמים בעולם. אריה התנדב רבות במסגרת קשרי הקהילה בבית הלוחם, הוא הרצה על סיפור חייו וההתמודדות
האישית שלו בפני בני נוער, חיילי צה"ל, תורמים ואורחים שונים ואת הכל עשה בהתנדבות ומרצון לתת ולסייע בכל הדרוש ולהעביר את האני מאמין שלו. כשאריה דיבר כולם השתתקו, רבים הזילו דמעה והריעו לו על פועלו הרב בתשואות והערכה.

מעבר להתנדבותו בבית הלוחם, ניהל אריה את סניף "יד שרה" במשך כ 5- שנים ובמסגרת זו דאג תמיד לתרום ולתת למי שידו אינה משגת. אישיותו המיוחדת סחפה אחריו חברים רבים, והוא תמיד הקפיד להימצא בחברה. גם במצבו הקשה
תמיד דאג לצאת לטיולים וליהנות מהנופים עוצרי הנשימה בארץ ובחו"ל.

אריה ביטא לאורך השנים את ניצחון הרוח על הגוף כנגד כל הסיכויים!
כשמו כן הוא, גיבור כארי, חזק, לוחם - אשר לא ויתר לעצמו עד לרגע האחרון. יהי זכרו ברוך.

ילדיו כותבים עליו: "מאז נפצע אבא, התחילה מלחמתו האמיתית על החיים ולא הפסיקה עד יומו האחרון. בפני אבא עמדו תמיד אתגרים קשים מנשוא, ותמיד הוא בחר לקום מחוזק יותר ועם תשוקה גדולה יותר לחיים. אהבת האדם לא הייתה עוד סיסמה והוא הקפיד ליישם את הדברים יום יום. מצבו הרפואי היה קשה, ועד היום האחרון בחר להגיע לבית הלוחם בכדי לדבר עם עוד תלמידים ועוד חיילים וזאת בכדי להנחיל את הדברים בהם הוא האמין ואהב."