אודות דבר מנהל הבית

קרן נכי צה"ל ZDVF
אגודת הידידים בישראל
אגודת הידידים בישראל
תרמו לאירגון
תרמו לארגון נכי צה"ל
ארגון נכי צה״ל
עשו לנו לייק בעמוד הפייסבוק
ותיהיו מעודכנים בפעילויות ובאירועים

דבר מנהל בית הלוחם

חברי וחברות בית הלוחם היקרים/ות כולם/ן, עובדי/ות בית הלוחם, הנהלת ארגון נכי צה"ל, הנהלת הבית והנהלת המחוז שלום רב.

שמי יובל כהן,  מנהל בית הלוחם באר שבע.

אני חש כי נפלה בחלקי זכות גדולה להגיע לבית המופלא הזה – בית הלוחם באר שבע, ובכלל להיות חלק ממשפחת וארגון נכי צה"ל.

בשבועות האחרונים, כשהתגבשה אצלי ההחלטה להקדיש את עצמי, ולהניח את ליבי כאן, בבית כמו שרבים מכם נוהגים לקרוא לו, התגברה אצלי תחושת השליחות.

אני מתחייב בשמי ובשם כל הצוות לעשות כל מאמץ לשים את החבר במרכז העשייה, לפעול בשוויוניות, בשקיפות, במקצועיות, בשירותיות, לתת מכל הלב ולהוביל את המקום ללמידה מתמדת ולהתחדשות. אנחנו כאן על מנת לתת לכם חברי הבית תחושת ביטחון ושייכות.

אני רואה ערך גדול בקבלת פידבק ומשוב באופן שוטף ולכן דלתי פתוחה תמיד. בנוסף בימי שלישי בין השעות 15:00- 18:00 אקיים מפגשי חשיבה עם חברי הבית, על מנת ללמוד להכיר ולשפר מה שניתן עבורכם/ן-  אני מזמין אתכם/ן לתאם פגישה דרך מירה בטלפון 08-6251102 ולהגיע.

המדינה כולה עוברת תקופה לא פשוטה. יותר מ- 2000 מתים כתוצאה מנגיף הקורונה הארור, ואזרחים ובעלי עסקים רבים איבדו פרנסתם,  היום יותר מתמיד נדרשת מכולנו ערבות הדדית, כבוד הדדי, סבלנות ושמירה על הנחיות הקורונה. כאן בבית הלוחם כולנו מחויבים לזה, על מנת שנוכל להמשיך ולהבטיח את פעילות הבית עבורכם/ן. אני מבקש את ההתגייסות של כולם/ן לסייע לנו בשמירה על ההנחיות והקפדה על הנהלים.

למרות התקופה המורכבת, צוות מנהלי האגפים כולם – אושרית – מנהלת אגף תרבות, תומר – מנהל אגף הספורט, יעל מנהלת אגף הפיזיותרפיה וההידרותרפיה, קובי ממלא מקום מנהל תפעול ואחזקה, קרן מנהלת מחלקת חברים, מירי מנהלת החשבונות וכלל עובדי הבית, הנהלת הבית וכמובן שמירה ואנוכי – עושים ונעשה הכל ונהיה קשובים לכם ולצרכים אותם תעלו בפנינו.

בקרוב, תפתח עונת החוגים וזה הזמן להירשם. במקביל, מתקיימת הרבה מאוד פעילות מקוונת באתרים – אתם מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק שלנו, לאתר בית הלוחם באר שבע, לאינסטגרם שלנו ולהתעדכן. נבחרות הספורט ממשיכות לפעול גם בימים אלה ונשמח שכל מי שרואה עצמו מתאים שיצטרף, יש לנו יעד להכשיר מתעמלים פראלימפיים בעתיד הקרוב.

בימים אלה, הנהלת המחוז בראשות שמעון מלול, מכשירים את הקרקע לקראת העברת  משרדי המחוז  לבית הלוחם, אנחנו מקבלים את פניהם בברכה- החלטה זו של ארגון נכי צה"ל תחסוך כסף רב ותאפשר למקבלי השירות – נכי צה"ל ובני משפחותיהם, מקום אחד, שבו יוכלו לקבל את כלל השירות הנדרש להם- ONE STOP SHOP.

בהזדמנות זו ארצה להודות לכולם על האמון שנתנו בי – יו"ר הוועד הארצי, המזכירות הפעילה,  יו"ר ארגון נכי צהל – עו"ד עידן קליימן, מנכ"ל ארגון נכי צה"ל- אבי לרמן, יו"ר המחוז שמעון מלול, לחברי הנהלת הבית בראשות אריק בר שדה – יו"ר הנהלת הבית, הפועלים בהתנדבות מלאה וכמובן לצוות העובדים ומנהלי האגפים, ואחרונים חביבים חברי הבית.

חובת ההוכחה עלי,  באתי לעבוד קשה, כולנו מוקירים את כל מה שנעשה לפני בהערכה גדולה ומחויבים ללמוד מן העבר ולהסתכל קדימה, פנינו לעתיד בציפייה.

אסיים בנימה אישית, בשיר שאני מאוד מחובר אליו, שיר אשר נתן ונותן לי הרבה כוח – השיר "כנפי רוח", שיר שהוא במקור קטע מתוך כתביו של הרב אברהם יצחק הכהן קוק זצ"ל:

"בנאדם עלה למעלה עלה,
כי כח עז לך,
יש לך כנפי רוח,
כנפי נשרים אבירים
אל תכחש בם פן יכחשו לך
דרוש אותם- וימצאו לך מיד"

מאחל לכולנו שנמצא את כנפי הרוח שבנו לעלות מעלה מעלה תמיד.

בברכת בריאות לכל ובתקווה שנחזור לפעילות מלאה ושוטפת במהרה.

יובל כהן
מנהל בית הלוחם באר שבע
Yuvalc@inz.org.il

פרטי התקשרות ודרכי הגעה

שדרות בנ"צ כרמל 9, באר-שבע, מיקוד 8410501
08-6251100
08-6374851
צור קשר