ספורט חוגי אגף ספורט

קטלוג חוגי אגף הספורט

אוקטובר 2021 – ספטמבר 2022

פעילות החוגים תחל בתאריך 03/10/2021

חברים יקרים,
להלן רשימת חוגי הספורט לשנת הפעילות תשפ"ב:
* הרישום לקבוצות התחרותיות יבוצע ע"י אגף הספורט.
* בחוגים מסוימים מספר המקומות מוגבל לכן כל הקודם זוכה.
* ניתן לרכוש מנוי חוגים לסטודיו בעלות של 99 ש"ח לחודש
* התשלום לחוגי הספורט מתבצע במחלקת חברים: 08-6251108

רשימת חוגי בוקר

קוד החוגשם החוגשם המדריךיום ושעות הפעילותמקום הפעילותמחיר לנכה מעל 10%מחיר לחבר לחודש פעילות
1005-0טניס שדהולדיסלב ‏פודולסקיב' – ד' 08:30-10:00מגרש הטניסחינם80 ₪
1000-1יוגהסיון יוסףב' 09:00-10:00סטודיוחינם99 ₪
1000-1פילאטיס מזרן סיון יוסףב' 10:00-11:00סטודיוחינם99 ₪
1000-0חץ וקשת ברק ברטהולץב' 09:00-10:15אולם ספורט חינם100 ₪
1000-1איזון ומתיחות הגוף קרן מימוןג' 08:30-09:25סטודיוחינם 99 ₪
1000-1פילאטיס מזרן קרן מימוןג' 09:30-10:30סטודיוחינם 99 ₪
1000-1צפיפות בונה עצם קרן מימון ד' 09:00-10:00סטודיוחינם 99 ₪
1000-1עיצוב וחיטוב קרן מימון ד' 10:05-11:05סטודיוחינם 99 ₪
1000-1תנועה לחיזוק העצם ושיפור שיווי משקלהדס גביזון ה' 08:30-09:30סטודיוחינם99 ₪
1000-1פילאטיס מזרןאלגר זורנו ו' 07:45-08:45סטודיוחינם99 ₪
1000-1פעילות גופנית לגיל הזהב אסתר פישו' 09:00-10:00אולם רב תכליתיחינם99 ₪
1000-1אימון טבטה אלינה ציבול ו' 11:00-12:00סטודיו חינם99 ₪

רשימת חוגי ערב

קוד החוגשם החוגשם המדריךיום ושעות הפעילותמקום הפעילותמחיר לנכה מעל 10%מחיר לחבר לחודש פעילותהערות
1000-1אימון פונקציונלי אלינה ציבול א' 12:00-13:00סטודיוחינם99 ₪
1000-5פעילות גופנית לגיל הזהב אסתר פישא' – ג' 16:00-17:00אולם רב תכליתיחינם70 ₪ חדששש
1000-1יוגהבועז באבדא' 17:00-18:00סטודיוחינם99 ₪
1000-2חוג MMA דוד אלמיו א' – 19:00-20:00
ה'- 18:00-19:00
סטודיוחינם100 ₪ ניתן לרכוש אימון אישי בעלות של 100 ₪
1000-1פלדנקייז עוז קלטמן ב' 17:00-18:00סטודיוחינם99 ₪חדששש
1000-1יוגהגוטי כדיהב' 18:00-19:00סטודיוחינם99 ₪
1000-1יוגה מתקדמים גוטי כדיהב' 19:00-20:00סטודיוחינם99 ₪
1006-1כדורסל עמידה יוסף שמא ב' 18:00-19:30אולם ספורט חינם חינם
1005-1מים שקטיםעמותת עטלףב' 18:00-19:00בריכת שחייהחינם ****לנכים בלבד
1002-3התעמלות במיםאתי בן סנןב' 17:00-18:00הידרותרפיה חינם80 ₪
1002-4התעמלות במיםאתי בן סנןב' 18:00-19:00הידרותרפיה חינם80 ₪
1002-5התעמלות במיםאתי בן סנןב' 19:00-20:00הידרותרפיה חינם80 ₪
1000-1עיצוב וחיטוב דינאמי אלינה ציבול ב' 20:00-21:00סטודיוחינם99 ₪
1000-1פעילות גופנית לגיל הזהב אסתר פישג' 16:00-17:00אולם רב תכליתיחינם99 ₪ חדששש
1004-5אופניים מתחילים ישראל הנגביג' 17:00-20:00מחוץ לבית הלוחםחינם 70 ₪
1000-1פילאטיס מזרןדניאל שקד ג' 18:00-19:00סטודיוחינם99 ₪
1000-1אימון פונקציונלי אלינה ציבול ד' 17:00-18:00סטודיוחינם99 ₪
1000-1יוגהבועז באבדד' 18:00-19:00סטודיוחינם99 ₪
1001-1התעמלות במיםעינב הרצלה' 18:00-19:00הידרותרפיה חינם80 ₪
1001-2התעמלות במיםעינב הרצלה' 19:00-20:00הידרותרפיה חינם80 ₪
1005-2לימוד שחייה פרטי
ילדים/מבוגרים
יניב בליטבתיאום מול אגף הספורט בריכת שחייה 900 ₪ 1200 ₪ 10 שיעורים
1005-3לימוד שחייה פרטי
ילדים/מבוגרים
אורטל אפנגרבתיאום מול אגף הספורט בריכת שחייה 900 ₪ 1200 ₪ 10 שיעורים
בהתאם למדריךלימוד שחייה בזוגות
ילדים/מבוגרים
יניב/אורטלבתיאום מול אגף הספורט בריכת שחייה 700 ₪ 1000 ₪ 10 שיעורים
בהתאם למדריךשיפור סגנון שחייהיניב/ אורטלבתיאום מול אגף הספורט בריכת שחייה90 ₪ 120 ₪ ניתן לרכוש עד 3 שיעורים

חוגי ילדים

קוד החוגשם החוגשם המדריךיום ושעות הפעילותמקום הפעילותמחיר לחבר לחודש פעילותהערות
1002-1חוג שחייה מתחילים יניב בליטא' – ד' 16:30-17:15בריכה170 ₪
1005-5חוג שחייה מתקדמים יניב בליטא' – ד'17:15-18:0 0בריכה170 ₪
1000-3חוג MMAדוד אלמיוא' – 18:00-19:00
ה'- 17:00-18:00
סטודיו100 ₪ ניתן לרכוש אימון אישי בעלות של 100 ₪

אימונים אישיים בחדר כושר

קוד החוגשם המדריךיום ושעות הפעילותמקום הפעילותמחיר לנכה מחיר לחבר הערות
1006-4ולדיסלב פודולסקיבתאום עם המדריךחדר כושר1125 ₪ 1260 ₪ 10 אימונים
1009-4רוברט סאהןבתאום עם המדריך חדר כושר1125 ₪ 1260 ₪ 10 אימונים
1009-5ולריאן יאגודייבבתאום עם המדריךחדר כושר1125 ₪ 1260 ₪ 10 אימונים

נבחרות ספורט – ללא עלות לנכים !

קוד החוגשם החוגמאמן הקבוצהיום ושעות הפעילותמקום הפעילותהערות
1006-5נבחרת בדמינטון אברהם רזיאלא', ג' 16:30-18:00אולם ספורט
1007-1נבחרת קט רגל ותיקהאיציק דנינו א', ד' 19:30-21:00מגרש קט רגל
1008-4נבחרת שחייהאילן נוחומוביץ
משה דניאלי
א' – 19:30-20:30
ד'- 19:00-20:00
בריכת השחייה
1008-0נבחרת כדורסל בכיסאות גלגליםגדי סלוביק א' – 20:30-22:00
ד'- 20:00-21:30
אולם הספורט
1007-3נבחרת פטאנקשלמה בנאיש
דני שגב
ב', ד' 16:00-20:00מגרשי הפטאנק
1007-2נבחרת ביליארדשי יאיר
דוד ביטון
ב' 16:30-18:30מועדון ביליארדעל בסיס מקום פנוי
1007-5נבחרת ריצהאבנר כהןב' 18:45-20:00מחוץ לבית הלוחםעל בסיס מקום פנוי
1007-4נבחרת קט רגל צעירהדורון אוחיוןב', ה' 19:30-21:00מגרש קט רגלקבוצה צעירה
על בסיס מקום פנוי
1008-1נבחרת טניס בכיסאות גלגליםולדיסלב פודולבסקיג', ה' 09:00-11:00מגרשי טניס
1007-0נבחרת שש-בשבני קידרג' 18:00-20:00מועדון חברים
1008-2אופני יד ישראל הנגבי ג' 17:00-20:00מחוץ לבית הלוחם
1008-3נבחרת טניס שולחןיפים גורביץג, ה' 18:00-20:00אולם הספורט
1008-5נבחרת אופניים ישראל הנגבי ד' 17:00-20:00מחוץ לבית הלוחם
1009-1נבחרת באולינגחורחה דה- לווגה
גדי קדוש
ו' 09:30-15:30באולינגעל בסיס מקום פנוי

* הכניסה לנבחרות יהיו על בסיס מקום פנוי ובהתאם לשיקולים מקצועיים
* ייתכנו שינויים לפי צורכי המערכת 

פרטי התקשרות ודרכי הגעה

שדרות בנ"צ כרמל 9, באר-שבע, מיקוד 8410501
08-6251100
08-6374851
צור קשר