חדשות בית הלוחם

עשו לנו לייק בעמוד הפייסבוק
ותיהיו מעודכנים בפעילויות ובאירועים

הפנינג קיץ – שבוע הספורט

2 אוגוסט

הפנינג שבועי – לחברי המחוז בבית הלוחם באר שבע והדרום

ההפנינג יתקיים מדי יום בין התאריכים 15-18/8/22
בין השעות 11:00-15:00

פעילויות יצירה, מתנפחים ספורט ועוד.

גביע הפועל באר שבע מגיע לבית הלוחם
ב-15/8 בין השעות 11:00-14:00
מוזמנים להגיע ולהצטלם.

פירוט הפעילויות:

יום שני 15/8

הפנינג קיץ – שבוע הספורט
הפנינג שבועי – לחברי המחוז בבית הלוחם באר שבע והדרום
ההפנינג יתקיים מדי יום בין התאריכים 15-18/8/22
בין השעות 11:00-15:00
פעילויות יצירה, מתנפחים ספורט ועוד.

גביע הפועל באר שבע מגיע לבית הלוחם
ב-15/8 בין השעות 11:00-14:00
מוזמנים להגיע ולהצטלם.

פירוט הפעילויות:

יום שני 15.8.22

09:00-10:00 יוגה – בהדרכת סיוון יוסף – סטודיו
11:00-13:00 קליעה חץ וקשת ילדים ומבוגרים – רכזת ושופטת רות זינדר – אולם ספורט
13:30-15:30 ברידג' – רכזת טורניר ושופטת מאיה סוביק – אולם רב תכליתי
16:30-19:00 ביליארד – רכז טורניר ליאב כהן, שופט שי יאיר – חדר ביליארד
18:00-19:30 כדורסל עמידה – יוסף שמא – אולם ספורט
19:30-21:30 קט רגל צעירה מול ותיקה – רכז טורניר איציק דנינו ודורון אוחיון – מגרש קט רגל

יום שלישי 16.8.22

08:30-09:30 איזון ומתיחות הגוף – בהדרכת קרן מימון – סטודיו
09:30-10:30 פילאטיס – בהדרכת קרן מימון – סטודיו
11:00-12:00 תחרות קליעה לסל לילדים – מאמן גדי סלוביק -אולם ספורט
12:00-13:00 התעמלות במים לכל המשפחה – בהדרכת אתן בן סנן – בבריכה חצי אולימפית
12:30-14:00 תחרות הורדת ידיים ומשיכת חבל – רכז דור סירי – רחבת דשא
17:00-18:00 זומבה ילדים – בהדרכת אפרת ביטן – סטודיו
17:00-20:00 אופניים – רכז העיר ישראל הנגבי – רחבי העיר באר שבע
18:00-20:00 פטאנק – רכז משה ברכה – מגרש פטאנק
19:00-20:00 זומבה מבוגרים – בהדרכת אפרת ביטן – סטודיו

יום רביעי 17.8.22

10:00-11:00 עיצוב וחיטוב – בהדרכת קרן מימון – סטודיו
10:00-11:00 קטניס ילדים – מאמן יפים גורביץ – אולם ספורט
12:00-13:30 התעמלות לגיל הזהב – בהדרכת אסתר פיש – אולם רב תכליתי
12:00-13:00 התעמלות במים לכל המשפחה – בהדרכת אתן בן סנן – בבריכה חצי אולימפית
14:00-15:00 תחרות שחייה לילדים – רכז ניב בליט – בריכה
20:00-21:30 תותחי בית הלוחם & חוסן – רכז גדי סלוביק שופט יובל כהן- אולם ספורט

יום חמישי 18.8.22

11:00-12:00 יוגה לאטיס – בהדרכת סיוון יוסף – סטודיו
10:00-11:00 טורניר קט ילדים – רכז טורניר איציק דנינו – מגרש קט רגל
12:00-13:00 התעמלות במים לכל המשפחה – בהדרכת אתן בן סנן – בבריכה חצי אולימפית
18:00-20:00 טניס שולחן – רכז טורניר אברהם עמידן, שופט יפים גורביץ – אולם ספורט
19:00-20:00 שחייה – שופטת יעל כנעני – בריכה
19:00-20:00 טריאתלון – מקצה ספרינט קבוצתי – רכזת תחרות יעל כנעני, שופט אילן נחומוביץ

פרטי התקשרות ודרכי הגעה

שדרות בנ"צ כרמל 9, באר-שבע, מיקוד 8410501
08-6251100
08-6374851
צור קשר